Doplňte si vzdělání a buďte tím nejlepším HR manažerem

Úkolem HR manažera je samozřejmě tvorba a úprava personalistiky v nitru firmy. Specifikuje se na nábor, hodnocení, ale také na vzdělávání zaměstnanců. Aktivně hledá a rozvíjí firmu i lidi kolem něj. Spolupracuje také na tvorbě strategie, benefitů, navrhuje odměny a mnoho dalšího. Takový profesionál potřebuje čas od času zvýšit své dosavadní vzdělání a naučit se novinkám v oboru. Ideální volbou pro doplnění vzdělání je studium na Cardiff Academy.

Studium MBA

Unikátní online studium představuje moderní formu manažerského vzdělání. Získané zkušenosti a znalosti lze srovnat s běžnou prezenční či kombinovanou výukou. Nemusíte mít tedy strach, že vaše znalosti budou nedostatečné. Navíc vás budou vyučovat profesionální lektoři, kteří nejsou pouhými teoretiky, ale především zkušenými manažery.

Výhody online výuky jistě ocení pracovně vytížení jedinci, rodiče na mateřské dovolené, nebo třeba i ti, kteří se odstěhovali do zahraničí a mají chuť zvýšit své dosavadní vzdělání. Při studiu budete využívat e-learningové platformy, studijní podklady, materiály i online knihovnu.

Program HR management

Vzdělávání v HR se netýká jen personálních ředitelů a pracovníků personálního útvaru, ale týká se všech manažerů v organizaci. Personalistika navazuje na management v celé organizaci. Program HR management se zaměřuje na pracovní podmínky jako je pracovní doba, její rozvržení, přesčasy či noční směny. Během studia se také seznámíte s moderními poznatky manažerské psychologie.

Průběh studia

Student během studia musí úspěšně zvládnout 5 postupových prací z povinných předmětů a 5 postupových testů z volitelných předmětů. Poslední častí je vypracování závěrečné práce, kterou si student obhajuje online před komisí. Na stránce Cardiff Academy můžete bezplatně podat přihlášku a začátek studia si určíte podle svých preferencí.

Publikováno: 08. 03. 2023 / Aktualizováno: 06. 03. 2024

Kategorie: Nezařazené

Autor: Milena Navrátilová