Zahradní domek využijete jako kůlnu i pro home office

Zahradní domek se postupem času stal součástí takřka každé zahrady, která nedisponuje garáží. Ovšem pokud jste došli do bodu, kdy na pracovní a zahradní náčiní, pneumatiky, sekačku a další předměty ani garáž nestačí, je zahradní domek ideální místo, kde věci uschovat. Anebo ho raději využijete jako klidné místo pro domácí pracovnu? Je to na vás. Zahradní domek lze pořídit v plechovém, plastovém či dřevěném provedení. Nejčastější je však poslední zmíněný materiál, především díky jeho cenové dostupnosti. Ale pozor cena dřeva každým rokem raketově stoupá, a proto s pořizováním zahradního domku není radno otálet. Ušetřit však můžete za ukotvení - místo betonových základů použijte zemní vruty. V následujících řádcích jsme pro vás připravili hned několik důvodů, proč se vyplatí zahradní domek pořídit.

Úložný prostor navíc se hodí kamkoliv

Jak už jsme výše zmínili, někdy i garáž nemusí stačit na veškeré předmět. Proto ideální způsob, jak mít vše přehledně uložené a získat tak místo navíc je zahradní domek. Pracovní nástroje už vám nemusí ležet mezi sekačkou a koly. Do větších domků bez problémů uschováte sekačku, pneumatiky, jízdní kola a další.

Ze zahradního domku stylová kancelář

V případě zateplené varianty lze o zahradním domku uvažovat i jako o celoroční kanceláři. Jinak ho při homeoffice vyžijete v teplejším období. Stačí si ho přizpůsobit pomocí základního vybavení a získáte skvělé, inspirativní místo s výhledem do zahrady - nikdo vás nebude rušit a mozek se rozjede na plný plyn.

Dětský domek na hraní

Kdo ocení zahradní domek více než děti? Snad každý jako malý kdysi snil o vlastní pevnosti, kterou by mohl hájit před nečekanými nájezdy rodičů. Aby zážitek ze hry byl o to intenzivnější, stačí domek umístit na strom.

Zahradní dům pro psa

Ano, někteří majitelé čtyřnohých mazlíčků svému psovi opravdu pořídí vlastní zahradní dům. Nečekejte však žádnou honosnou vilu, jedná se spíš o takovou menší vkusnou boudu, která mimochodem také slouží jako výborný dekorativní prvek na zahradu. Vaše domácí zvířátko tak může vlastnit dům i bez hypotéky.

Publikováno: 27. 05. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Milena Navrátilová