Domů » Sublimační potisk a transferový lis ve vás probudí netušené umělce
Nezařazené

Sublimační potisk a transferový lis ve vás probudí netušené umělce

Jestli rádi přijímáte nové výzvy v oblasti té nejefektivnější propagace vlastní značky a s ní spojeného podnikání, nenechte se omezovat v kreativitě. Máte jedinečnou příležitost udělat si je výhradně podle sebe. Jednoduše si sami vyzkoušejte, jak vaše návrhy na originální reklamní předměty zapůsobí. Sublimační tiskárna a termolis na potisk jsou nástroje, které hravě promění všechny vaše návrhy ve skutečnost i bez spolupráce s reklamní agenturou. To vše za velmi rozumnou cenu.

Lis na textil vytáhne vaše logo z davu

Pokud na sebe chcete nenásilně, ale dlouhodobě upozornit, nejlépe fungují potisky reklamních předmětů s dlouhodobým praktickým přesahem. Konkrétně sem patří věci, které používáme každý den, aniž bychom se soustředili na to, že jde o reklamní předmět. Nejlepším příkladem jsou trička a čepice, ale s pomocí lisu na textil potisknout můžete i další typy oděvů. Stačí efektní logo na pracovní i propagační oblečení a vaše značka může vyrazit do světa.

Čím zapamatovatelnější potisk v kombinaci se svou značkou si zvolíte, tím větší je šance na rozšíření cílové skupiny. Stačí jen v jednoduchém grafickém softwaru vytvořit návrh a dodat oblečení které chcete potisknout. O všechno ostatní se postarají lisy na textil. Během chvíle tak uvidíte, jak potisk vypadá, co je třeba upravit či změnit bez toho, abyste museli hledat čas na konzultaci s reklamní agenturou.

Termolis na potisk vás omezí pouze plochou reklamního předmětu

Termolis na potisk předmětů nabízí unikátní způsob, jak oslovit své zákazníky něčím, co tu ještě nebylo. Postup je následující: Stačí si dovolit popustit uzdu fantazie v grafickém programu. Svůj finální výtvor vytisknout na sublimační tiskárně a tento vzor pak připevnit ke zvolenému reklamnímu předmětu a vložit jej do termolisu.

Probuďte v sobě kreativce, bude to pro vás příjemný relax a možná budete inspirací nejen pro své obchodní partnery. S termolisem na textil a sublimační tiskárnou si hravě poradíte a výsledek vás zahřeje u srdce.

Doporučujeme